Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 06:57

15 лютого християнська Церква вшановує урочистим Богослужінням одне з найбільших свят – Стрітення Господнє. Відзначають його в пам’ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після народження.
За народними повір’ями цього дня Зима зустрічається з Весною. Здобувачі дізнались про історію свята, переглянули відео, підготували виставку малюнків.
Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 193 | Додав: andriychuk108 | Дата: 16.02.2019 | Коментарі (0)

Згідно Положення про проведення ХІХ Спортивних ігор школярів району, відділом освіти, молоді та спорту Горохівської РДА з 5 лютого по 13 лютого 2019 року проведено районні Спортивні змагання серед юнаків та дівчат І-ІІ та І-ІІІ ступенів з настільного тенісу. В зональних змаганнях прийняли участь 40 команд (160 учасників - юнаки та дівчата). Чемпіонами району в командному заліку стали учні ЗОШ І-ІІ ст. с.Пірванче (вч.Симчук І.В.), І-ІІІ ст. с.Вільхівка (вч.Грищук М.В.). Друге місце вибороли команди ЗОШ І-ІІ ст. с.Охлопів (вч.Ю.Левчук) та ЗОШ І-ІІІ ст. с.Звиняче (вч.Швейгер Р.В.). Третє місце – за учнями ЗОШ І-ІІ ст. с.Рачин (вч.Пʼясецький М.М.) та ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Зімоха В.В.). Переможці змагань в командному та індивідуальному заліках нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА. Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА Юрчук В.М., головний суддя змагань, відмітив покращення спортивно-масової роботи ... Читати далі »
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 184 | Додав: andriychuk108 | Дата: 16.02.2019 | Коментарі (0)